14 вересня 2021 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) першого року навчання з гарантом освітньо-професійної програми «Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)» кандидатом філологічних наук, доцентом, доцентом кафедри німецької мови
Зустріч першокурсників із гарантом освітньо-професійної програми «Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)»
![Зустріч першокурсників із гарантом освітньо-професійної програми «Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)» Зустріч першокурсників із гарантом освітньо-професійної програми «Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)»](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/Знімок-екрана-2021-09-21-о-14.45.57.png)