Вітаємо переможницю Венгринську Роксолану, студентку 3 курсу факультету іноземної філології К-ПНУ імені Івана Огієнка з виграшем сертифікату на підготовку до складання Pearson English International Certificate.
![]() |
![]() |
Вітаємо!
Вітаємо переможницю Венгринську Роксолану, студентку 3 курсу факультету іноземної філології К-ПНУ імені Івана Огієнка з виграшем сертифікату на підготовку до складання Pearson English International Certificate.
![]() |
![]() |