Зустріч із майбутніми випускниками 2022 Кам’янець-Подільського Ліцею І-ІІІ ступенів «Славутинка» Хмельницької обласної ради відкрила для факультету іноземної філології К-ПНУ багато нових цікавих ідей співпраці та розвитку платформи щодо практичної підготовки студентів факультету!
Чекаємо на навчання випускників «Славутинки» у нашій дружній університетській команді!
Дякуємо за сприяння Олені Козловій, директорці Ліцею та успішному топ-менеджеру в освітній галузі, а також представникам факультету іноземної філології Маргариті Козерацькій, студентці третього курсу спеціальності Середня освіта (Мова і література (німецька), Наталії Стахнюк, завідуючій кафедри слов’янської філології та загального мовознавства, Ганні Братиці, викладачці кафедри німецької мови, успішній модереторці співпраці Університету і Ліцею з Гете Інститут (Республіка Німеччина).
Разом до Успіху!
![](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/242079315_604904940879344_291223606375290641_n.jpg)
![](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/242140892_604905084212663_6986332756998111547_n.jpg)
![](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/242164626_604904877546017_2682481053358228796_n.jpg)
![](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/242194132_604905000879338_2009260710442477189_n.jpg)
Зустріч із майбутніми випускниками 2022