Зустріч із майбутніми випускниками 2022 Кам’янець-Подільського Ліцею І-ІІІ ступенів «Славутинка» Хмельницької обласної ради відкрила для факультету іноземної філології К-ПНУ багато нових цікавих ідей співпраці та розвитку платформи щодо практичної підготовки студентів факультету!
   Чекаємо на навчання випускників «Славутинки» у нашій дружній університетській команді!
  Дякуємо за сприяння Олені Козловій, директорці Ліцею та успішному топ-менеджеру в освітній галузі, а також представникам факультету іноземної філології Маргариті Козерацькій, студентці третього курсу спеціальності Середня освіта (Мова і література (німецька), Наталії Стахнюк, завідуючій кафедри слов’янської філології та загального мовознавства, Ганні Братиці, викладачці кафедри німецької мови, успішній модереторці співпраці Університету і Ліцею з Гете Інститут (Республіка Німеччина).
   Разом до Успіху!
Зустріч із майбутніми випускниками 2022