І знову вирушають здобувачі вищої освіти факультету іноземної філології на пошуки скарбів! 22 вересня 2021 року для першокурсників спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) був організований та проведений німецькомовний квест «Schatzsuche» у Старому місті. Організаторами та учасниками дійства стали доцент кафедри німецької мови Ольга Добринчук та студенти 3-го і 4-го курсів. Учасники квесту проходили усі випробування на відмінно, демонструючи знання з граматики німецької мови та лінгвокраїнознавства Німеччини. Їм довелося пригадати німецькі пісні, відомих людей та свята. Отримуючи підказки до локацій, першокурсники також знайомилися із новими для них місцями Кам’янець-Подільського, оскільки більшість з них приїхали з інших регіонів України. І, звісно ж, команда переможців чемно поділилася скарбами-солодощами з усіма іншими учасниками квесту, адже усіх об’єднала дружба і німецька мова!

Квест