У рамках реалізації у КПНУ імені Івана Огієнка проєкту «Програми вдосконалення викладання у вищій школі», який реалізує Британська Рада в Україні в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Advance HE (Велика Британія) та за підтримки Міністерства освіти і науки України й Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти 28 жовтня 2021 року відбувся вебінар «Як креативно навчати креативності? Практичні кейси». До нього долучилися також науково-педагогічні працівники кафедри німецької мови. Спікери представили власний досвід розвитку креативності здобувачів освіти, зокрема: засобами гейміфікації (Наталія Лісова), шляхом використання фільмів (Катерина Єремєєва), кейс-методів (Андрій Хоптяр). Цікаві доповіді, які були доповнені практичними порадами.

Участь у вебінарі Британської Ради «Як креативно навчати креативності? Практичні кейси»