9 грудня 2021 року відбулася X Регіональна науково-практична конференція «Методика викладання філологічних дисциплін у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах України», яка традиційно проходить на факультеті іноземної філології КПНУ імені Івана Огієнка. У роботі секції взяли участь науково-педагогічні працівники
X Регіональна науково-практична конференція «Методика викладання філологічних дисциплін у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах України»
![X Регіональна науково-практична конференція «Методика викладання філологічних дисциплін у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах України» X Регіональна науково-практична конференція «Методика викладання філологічних дисциплін у загальноосвітніх та вищих навчальних закладах України»](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/Знімок-екрана-2021-12-09-о-17.14.51.png)