Стратегічною метою впровадження концепції Нової української школи є формування ключових компетентностей здобувачів освіти, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві. З 2022-2023 навчального року розпочнеться впровадження Модельних навчальних програм для 5–9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. Саме це питання стало предметом
Вебінар «Ключові аспекти Модельних навчальних програм з іноземної мови за новим Державним стандартом базової середньої освіти. Формування базових знань» для спільноти педагогів «Філології» (іноземні мови) Нетішинської міської ТГ
![Вебінар «Ключові аспекти Модельних навчальних програм з іноземної мови за новим Державним стандартом базової середньої освіти. Формування базових знань» для спільноти педагогів «Філології» (іноземні мови) Нетішинської міської ТГ Вебінар «Ключові аспекти Модельних навчальних програм з іноземної мови за новим Державним стандартом базової середньої освіти. Формування базових знань» для спільноти педагогів «Філології» (іноземні мови) Нетішинської міської ТГ](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/12/0-02-05-54c366a93096d15a41b2bfbe958bfebfa644325cc96a57edb0d24384785ad539_a9897a86e68692c8-750x350.jpg)