27 січня 2022 року кафедра німецької мови організувала онлайнові зустрічі-презентації зі здобувачами вищої освіти (першого та другого рівнів вищої освіти), які задля побудови індивідуальної освітньої траєкторії мають обрати освітні компоненти (дисципліни із загальноуніверситетського каталогу) та вивчати їх у наступному 2022-2023 навчальному році.

Науково педагогічні працівники кафедри ознайомили присутніх із процедурою формування індивідуальної освітньої траєкторії та алгоритмом вибору із каталогу. У виступах зосередили увагу на меті, завданнях та змісті освітніх компонентів, які пропонуються для обрання. Під час зустрічі здобувачі мали можливість поставити запитання, на які отримували змістовні відповіді.

Більше світлин тут

Презентації вибіркових освітніх компонентів