18 лютого 2022 року доцент Ольга Добринчук та старший викладач Інна Яремчук організували та провели семінар-практикум на тему “Liebe ist… : linguostilistische Interpretation der poetischen Texte”, учасниками якого стали здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька)
Семінар-практикум на тему “Liebe ist… : linguostilistische Interpretation der poetischen Texte”
![Семінар-практикум на тему “Liebe ist… : linguostilistische Interpretation der poetischen Texte” Семінар-практикум на тему “Liebe ist… : linguostilistische Interpretation der poetischen Texte”](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/Знімок-екрана-2022-02-18-о-13.31.54.png)