Пишаємося нашими випускниками, які готові навчати німецької мови тих, хто цього нагально потребує. Аліна Бамбуляк, випускниця факультету іноземної філології наразі проводить заняття та ділиться своїми думками:

«У такий нелегкий для нашої України час, я щодня читала новини у різних соцмережах. І одного разу, у Facebook, окрім новин, я натрапила на оголошення StartDeutsch Schule про пошук вчителів німецької мови. Виявилось, що школа організувала безкоштовне навчання для українців, які тимчасово знайшли прихисток у Німеччині. Для реалізації навчання,  школі потрібні вчителі, і я вирішила, що залюбки приєднаюся до команди StartDeutsch Schule, оскільки це чудова можливість допомогти людям, які так потребують підтримки. Крім цього, це цінний досвід для мене, як для вчителя німецької мови. Сьогодні, я навчаю німецької мови кілька груп в яких від 10 до 20-ти осіб, і я щиро вдячна StartDeutsch Schule за такий прекрасний проєкт!»

Навчаємо  німецької мови разом зі StartDeutsch Schule