26 квітня 2022 року відбулося чергове онлайн-засідання наукового гуртка “Формування та розвиток граматичної компетентності в процесі вивчення німецької мови” (науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької мови Добринчук О.О.), на якому студентка групи Nim1-B20 Толмач Вікторія виступила із
Засідання наукового гуртка «Формування та розвиток граматичної компетентності в процесі вивчення німецької мови»
![Засідання наукового гуртка «Формування та розвиток граматичної компетентності в процесі вивчення німецької мови» Засідання наукового гуртка «Формування та розвиток граматичної компетентності в процесі вивчення німецької мови»](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/1-1-750x350.png)