Завдяки співпраці кафедри німецької мови із Асоціацією українських германістів (АУГ) та Німецькою службою академічних обмінів (DAAD), науково-педагогічні працівники кафедри отримали доступ до унікальної інформаційно-навчальної бази „Dhoch3“ – онлайн-платформаMOODLE,  де представлено десять навчальних модулів з різних аспектів вивчення та навчання німецької мови.

Під час ознайомлювального воркшопу 26 квітня 2022 року, автори навчальних модулів представили їх зміст, структуру та шляхи опрацювання. Окрім того, для академічної спільноти України розробники курсу відкрили спеціальну опцію «Dhoch3-Treffpunkt Ukraine», де можна обмінюватися думками та висловлювати пропозиції, отримувати консультації.

Працюємо та вдосконалюємося!

Нові можливості з навчальною платформою «Dhoch3» від  DAAD