12 травня 2022 року відбулося чергове (шосте) засідання Методичної майстерні вчителя іноземних мов, де своїм досвідом навчання англійської мови учнів основної школи поділилася Наталія Крайчинська, учитель англійської мови Старокривинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Нетішинської
Методична майстерня вчителя іноземних мов (шосте засідання)
![Методична майстерня вчителя іноземних мов (шосте засідання) Методична майстерня вчителя іноземних мов (шосте засідання)](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/зображення_viber_2022-05-11_18-00-52-899-750x350.jpg)