12 травня 2022 року відбулося чергове (шосте) засідання Методичної майстерні вчителя іноземних мов, де своїм досвідом навчання англійської мови учнів основної школи поділилася Наталія Крайчинська, учитель англійської мови Старокривинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Нетішинської міської ради.

Наші здобувачі вищої освіти мали можливість ознайомитися з особливостями вивчення теми «Подорожуємо навколо світу: вживання означеного артиклю». Пані Наталія запропонувала систему вправ та завдань до теми, онлайн-застосунки для дистанційного навчання, наочно продемонструвала реалізацію інтегрованого, диференційованого підходів на уроках англійської мови.

Усі разом виконали декілька практичних завдань на  інтерактивній дошці Jamboard. Присутні  висловили щиру вдячність за зустріч!

Більше світлин тут

Методична майстерня вчителя іноземних мов (шосте засідання)