Співпраця кафедри німецької мови з мовною школою StartDeutsch Schule продовжується за будь-яких умов.

14 травня 2022 року відбувся традиційний Sprachclub з директором школи Markus Peuser. Разом обговорили тему «Die wichtigsten Aspekte der Berufsorientierung». Здобувачі освіти жваво висловлювалися щодо ролі професії вчителя та як змінилося ставлення до вчителя уцілому, які фактори впливають на вибір професії, чому вони обрали саме цей фах тощо. Обговорили питання якими фаховими компетентностями має володіти випускник вчитель-германіст.

Мовний клуб – це чудова можливість удосконалити свої уміння спілкуватися німецькою мовою, а особливо з таким майстром справи як Markus. Чекаємо наступних зустрічей!

Sprachclub mit Markus Peuser (StartDeutsch Schule)