30 червня 2022 року відбулася зустріч членів групи забезпечення освітньо-професійної програми «Середня освіта (Німецька мова і зарубіжна література)» другого (магістерського) рівня вищої освіти, яка ініційована гарантом програми доцентом Тетяною Боднарчук. Учасники підвели підсумки реалізації освітньо-професійної програми упродовж навчального року, відзначили
Зустріч групи забезпечення ОПП «Середня освіта (Німецька мова і зарубіжна література»: підводимо підсумки
![Зустріч групи забезпечення ОПП «Середня освіта (Німецька мова і зарубіжна література»: підводимо підсумки Зустріч групи забезпечення ОПП «Середня освіта (Німецька мова і зарубіжна література»: підводимо підсумки](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/Screenshot_4-750x350.png)