У рамках підписаної угоди про співпрацю між К-ПНУ та Гете інститутом, цьогоріч п’ятеро здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології  (групи Nim1-B19, Ang1-B19, Ang 2-B19) отримали сертифікати міжнародного зразка за участь у проєкті «Вчимося навчати німецької». Координатор програми кандидат філологічних наук, старший викладач   кафедри Ганна Братиця здійснювала методичний супровід навчання на платформі Гете інституту і підготовки дослідницьких проєктів, які здобувачі вищої освіти реалізували під час практики у школі та успішно захистили. Обрані для дослідження теми стосувалися сучасних аспектів навчання німецької мови, а саме використання дигітальних та ігрових форм роботи на уроці німецької мови в умовах дистанційного навчання, удосконалення навичок аудіювання. Позитивні відгуки в опитувальнику свідчать про зацікавленість здобувачів новітніми підходами і технологіями у навчанні іноземних мов. Для більшості учасників виконання інтерактивних завдань на платформі DLL – це новий досвід. Серед запропонованих варіантів інших модулів DLL, здобувачів надали перевагу використанню медіа на уроці, плануванню уроку іноземної мови. Респонденти на високому рівні оцінили методичний супровід свого тьютора – Ганни Братиці, а також дали позитивні відгуки щодо участі у проєкті.

Щиро вітаємо наполегливих, креативних, успішних та бажаємо нових звершень у нових проєктах!

Імплементація програми DLL в дії!