Кафедра німецької мови Університету Огієнка за сприяння DAAD (Німецької служби академічних обмінів) стала учасником проєкту «Ukraine digital», який створений для підтримки університетів України під час війни. Проєкт реалізовуватиметься у партнерстві з Гіссенським Університетом Юстуса-Лібіга (Justus-Liebig-Universität Giessen) та Кельнським Університетом (Universität zu Köln) упродовж вересня-грудня 2022 року і передбачає:
Проєкт «Ukraine digital» DAAD (Німецької служби академічних обмінів)
![Проєкт «Ukraine digital» DAAD (Німецької служби академічних обмінів) Проєкт «Ukraine digital» DAAD (Німецької служби академічних обмінів)](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/завантаження.png)