Кафедра німецької мови Університету Огієнка за сприяння DAAD (Німецької служби академічних обмінів) стала учасником проєкту «Ukraine digital», який створений для підтримки університетів України під час війни. Проєкт реалізовуватиметься у партнерстві з Гіссенським Університетом Юстуса-Лібіга (Justus-Liebig-Universität Giessen) та Кельнським Університетом (Universität zu Köln) упродовж вересня-грудня 2022 року і передбачає:

• реалізацію 10 академічних мобільностей для здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології;
  •  стажування науково-педагогічних працівників кафедри німецької мови в університетах-партнерах;
  • Cо-Teaching навчальних дисциплін методичного та мовно-літературного спрямування для студентів-бакалаврів та магістрантів;
  • проведення воркшопів з питань методики навчання німецької мови, сучасних тенденцій розвитку німецької мови і літератури, країнознавчих аспектів навчання і викладання.

Спільно з німецькими колегами буде розроблено навчальну онлайн-платформу для обміну досвідом та навчання.

Дякуємо за підтримку Prof. Dr. Mathilde Hennig та Dr’in Antje Arnold!

Проєкт «Ukraine digital» DAAD (Німецької служби академічних обмінів)