19 вересня 2022 року на факультеті іноземної філології відбулася настановна конференція для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти четвертого курсу, які проходитимуть Виробничу педагогічну практику у закладах загальної середньої освіти упродовж п’яти тижнів.

Присутні керівники практики від фахових кафедр, кафедри психології освіти і кафедри педагогіки та управління навчальним закладом ознайомили присутніх із метою та завданнями практики, компетентностями та програмними результатами практичної підготовки, які визначаються робочою програмою. Особлива увага була зосереджена на критеріях оцінювання виконаних завдань, рекомендаціях щодо оформлення звітної документації та термінах її подання на перевірку. Керівник практики на факультеті іноземної філології Тетяна Білоусова провела інструктаж з техніки безпеки під час практики, враховуючи умови воєнного стану.

Настановна конференція з Виробничої педагогічної практики для здобувачів вищої освіти четвертого курсу