4 жовтня 2022 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти першого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) з гарантом освітньо-професійної програми «Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)» кандидатом філологічних наук, доцентом, доцентом кафедри німецької мови Добринчук Ольгою
Зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)» зі здобувачами вищої освіти
![Зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)» зі здобувачами вищої освіти Зустріч гаранта освітньо-професійної програми «Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)» зі здобувачами вищої освіти](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Снимок-экрана-91-750x350-1-750x350.png)