11 жовтня 2022 року відбулася онлайн-зустріч викладачів кафедри німецької мови зі здобувачами 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей Середня освіта (Мова і література (німецька) та Середня освіта (Мова та література (англійська) з метою  ознайомлення зі змістом та завданнями навчальних дисциплін вільного вибору, які пропонує кафедра німецької мови у 2022-2023 н.р.

На початку зустрічі завідувач кафедри, доцент Тетяна Калинюк детально розповіла про процедуру обрання дисциплін вільного вибору на основі Положення про порядок реалізації права на вибір навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка (нова редакція), а також наголосила на тому, де  здобувачі можуть ознайомитися з усім переліком дисциплін вільного вибору (Каталогом).

НПП кафедри коротко та змістовно представили у формі презентацій дисципліни вільного вибору, зупинилися на меті та завданнях, особливостях та важливості вивчення даних дисциплін магістрантами у контексті підвищення професійного рівня та побудови власної освітньої траєкторії.

Зустріч-презентація дисциплін вільного вибору кафедри німецької мови