Чесно про (не)доброчесність спілкувалися першокурсники під час тренінгу, який майстерно провела Зореслава Шевчук, кандидат філологічних наук, методист вищої категорії навчального відділу, старший викладач кафедри української мови, член Комісії з академічної доброчесності в університеті. Студенти обговорили поняття «академічна чесність», «академічна доброчесність»,
Тренінг для першокурсників з питань академічної доброчесності
![Тренінг для першокурсників з питань академічної доброчесності Тренінг для першокурсників з питань академічної доброчесності](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-24_17-08-14-734-—-копия-750x350.jpg)