17 грудня 2022 року завідувач кафедри, доцент Тетяна Калинюк, старший викладач Ганна Братиця та магістрантка Вікторія Предиткевич взяли участь у воркшопі «Erich Kästner ein Autor mit vielen Facetten – kinderlieb und gesellschaftskritisch» (спікер Wolfgang Schubert). Присутні ознайомилися із життєвим та творчим шляхом відомого німецького автора дитячих та юнацьких творів Еріха Кестнера. Пан Schubert майстерно висвітлив проблематику його творів „Emil und Detektive“, „Das fliegende Klassenzimmer“, „Pünktchen und Anton“, „Das doppelte Lottchen“, охарактеризував їх героїв.  Наразі Вікторія Предиткевич працює над дипломною роботою, яка зорієнтована на вивчення можливостей використання творів Еріха Кестнера на уроках німецької мови з метою формування іншомовної компетентності у читанні.

Воркшоп «Erich Kästner ein Autor mit vielen Facetten – kinderlieb und gesellschaftskritisch»