Четвертокурсники факультету іноземної філології розпочали виробничу педагогічну практику, яка триватиме 5 тижнів. Згідно програми практики, на платформі Google Meet відбулася настановна конференція, де доц. Тетяна Білоусова (керівник практик на факультеті іноземної філології) ознайомила присутніх із організаційними питаннями, провела інструктаж з
Здобувачі вищої освіти четвертого курсу розпочали Виробничу педагогічна практику
![Здобувачі вищої освіти четвертого курсу розпочали Виробничу педагогічна практику Здобувачі вищої освіти четвертого курсу розпочали Виробничу педагогічна практику](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/opera-snymok_2023-01-16_102333_meet.google.com_-750x350-1-750x350.png)