15 та 17 лютого 2023 року кафедра німецької мови організувала онлайн-зустрічі зі здобувачами вищої освіти бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти, які задля побудови індивідуальної освітньої траєкторії мають обрати освітні компоненти (дисципліни із загальноуніверситетського каталогу) та вивчати їх у наступному 2023-2024 навчальному році.

Науково педагогічні працівники кафедри ознайомили здобувачів освіти із процедурою формування індивідуальної освітньої траєкторії та алгоритмом вибору із каталогу. У своїх презентаціях викладачі зосередили увагу на меті, завданнях та змісті освітніх компонентів, які пропонуються для обрання. Під час зустрічі присутні мали можливість поставити запитання, на які отримували змістовні відповіді.

Презентації вибіркових освітніх компонентів