27 вересня 2023 року на кафедрі німецької мови відбувся тренінг «Курсова робота: що потрібно знати про підготовку та оцінювання» для здобувачів вищої освіти 3-4 курсів, які цьогоріч виконуватимуть наукові дослідження з методики навчання німецької мови.

Заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків Ольга ШАПОВАЛ представила можливості наукової реалізації здобувачів вищої освіти  на факультеті іноземної філології. Науково-педагогічні працівники кафедри (доценти Тетяна КАЛИНЮК та Тетяна БОДНАРЧУК, старший викладач Олена ШМИРКО) розповіли про етапи підготовки курсової роботи, вимоги до оформлення, її структуру, критерії оцінювання та розподіл балів, основні терміни виконання. Особливу увагу зосередили на дотриманні норм академічної доброчесності.

Тренінг «Курсова робота: що потрібно знати про підготовку та оцінювання»