Кафедра німецької мови активно співпрацює із ГО «Freundschaft kennt keine Grenzen» («Дружба без кордонів»), яка опікується питанням популяризації німецької мови в Україні, методичною підтримкою вчителів, проведенням різних молодіжних проєктів тощо. Викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти неодноразово беруть участь у вебінарах, що стосуються різних аспектів вивчення німецької мови.

21 жовтня завідувач кафедри, доцент Тетяна КАЛИНЮК стала учасником вебінару «Wander» (спікерка – Petra AVRAM), де обговорили типові звички німців щодо проведення дозвілля. Одним із найулюбленіших видів відпочинку є піші прогулянки (wandern). За підсумками вебінару планується оновити тему „Typisch deutsch“ у межах курсу «Лінгвокраїнознавство Німеччини».

Wandern – typisch deutsch! : вебінар ГО „Freundschaft kennt keine Grenzen“