Факультет іноземної філології щораз з радістю зустрічає Маркуса Пойзера, директора мовної школи «StarDeutsch Schule». Цього разу в Університеті Огієнка за його ініціативи проведено освітні семінари для вчителів німецької мови регіону, здобувачів вищої освіти факультету та науково-педагогічних працівників кафедри німецької мови. Основна мета освітнього заходу – популяризація німецької мови в Україні, обговорення сучасних аспектів навчання німецької мови як іноземної, підвищення мотивації до вивчення іноземних мов.

Маркус Пойзер поділився з присутніми власним багаторічним досвідом навчання мови, продемонстрував техніки вивчення окремих тем, налагодження партнерських взаємовідносин у групі тощо.

Учасники мали можливість висловити власне бачення підготовки і проведення успішного уроку, налагодження співпраці з учнями та навчання окремих аспектів іноземної мови.

Освітні семінари для викладачів та вчителів німецької мови