Упродовж четвертого тижня мобільності (06.11 – 11.11) 7 учасників програми обговорили на першому семінарі тему «Kindheit und Jugend in Graphic Novelle». На навчальній платформі для інтернаціональних студентів StudIP автори курсу надали доступ до повнотекстових документів  літературних творів. Цікавим було те, що під час дискусій учасники розглядали сучасні проблематики новел та їх особливості, а також ділились своїм досвідом щодо їх прочитання.

На другому семінарі було представлено низку цікавих та актуальних тем з проблем навчання німецької мови як іноземної, серед яких: «Was ist den GER?», «Projektarbeit: Übergeordnete Ziele», «Aufgaben und Übungen». Знання з курсу «DLL 4», які здобувачі освіти отримали у курсі «Методики навчання німецької мови» в К-ПНУ, стали неабияк у нагоді під час спілкуванні з колегами студентами-іноземцями.

Продовжуємо отримувати новий досвід та чекаємо нових зустрічей!

Міжнародний проєкт „Ukraine digital“ : четвертий тиждень участі