Упродовж п’ятого тижня мобільності (13.11-17.11) наші учасники відвідали семінар на тему « «Herr der Diebe» von Cornelia Funke» (лектори – доктор Крістен ПРІНЦ та доцент Ольга ДОБРИНЧУК). На цьому занятті робоча група, в складі якої була магістранта факультету іноземної філології Ксенія ГРУЗЄВА, презентувала проєкт, де детально проаналізувала проблематику та жанрові особливості твору. Також учасники запропонували своє бачення фрагменту уроку на цю тему, акцентувавши увагу на груповій формі роботі. Коментарі лекторів, а також спільне обговорення допомогли глибше зануритися у зміст літературного твору, розглянути порушені авторкою проблеми під різним кутом.

Всі учасники, як студенти, так і лектори, залишилися задоволеними заняттям та ефективною груповою роботою. Готуємося до наступного тижня, сповненого нових вражень.)

Міжнародний проєкт «Ukraine digital»: п’ятий тиждень участі