Щиро раді повідомити про нові можливості міжнародного співробітництва – у співпраці з Гіссенським університетом імені Юстуса Лібіха (Німеччина) кафедра німецької мови стала учасником нового проєкту «Brückenprogramm Hessen-Ukraine: Digitales Lehrangebot für Studierende der K–PNU» («Програма цифрового викладання для здобувачів вищої освіти
Новий міжнародний проєкт для здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології
![Новий міжнародний проєкт для здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології Новий міжнародний проєкт для здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/Screenshot_30-750x350.png)