29 грудня 2023 року здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності  014 Середня освіта (Мова і література (німецька)  склали атестаційний екзамен. Екзаменаційна комісія працювала у складі: голова комісії – кандидат філологічних наук, доцент кафедри німецької мови Добринчук О.О.; члени комісії:

Підводимо підсумки вивчення вибіркових навчальних дисциплін: «Інтерактивні технології навчання іноземної мови»

Здобувачі освіти другого курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти у третьому семестрі вивчали навчальну дисципліну вільного вибору «Інтерактивні технології навчання іноземної мови» (лектор – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри німецької мови Тетяна БОДНАРЧУК). По завершенню курсу було проведено анкетування

Підводимо підсумки вивчення навчальних дисциплін вільного вибору: «Інтенсивний курс німецької мови»

Навчальна дисципліна вільного вибору «Інтенсивний курс німецької мови» (лектори – кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна КАЛИНЮК та кандидат філологічних наук, доцент Ольга ДОБРИНЧУК) вивчалася упродовж першого семестру 2023-2024 н.р. здобувачами вищої освіти другого курсу (групи Nim1-B22, Fil1-B22) факультету іноземної філології.