19 грудня 2023 року голова комісії кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри німецької мови Добринчук О.О. провела для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька)  консультацію до атестації (захист кваліфікаційних робіт та атестаційний екзамен).

На консультації були присутні члени екзаменаційної комісії

Кушнерик В.І., доктор філологічних наук, професор, професор кафедри комунікативної лінгвістики і перекладу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; Абрамович С.Д., доктор філологічних наук, професор, професор кафедри слов’янської філології та загального мовознавства; Лебідь І.Ю., доцент кафедри педагогіки та управління навчальним закладом, кандидат педагогічних наук, доцент; Панчук Н.П., доцент кафедри психології освіти, кандидат психологічних наук, доцент та Рудніцька Н.П. вчитель-методист зарубіжної літератури ліцею № 17.

На консультації обговорили організаційні питання щодо захисту кваліфікаційних робіт, регламенту часу та критерії оцінювання відповідей. Також голова комісії нагадала здобувачам освіти про структуру білета та критерії оцінювання відповіді магістранта на атестаційному екзамені. Члени комісії відповіли на питання магістрантів, які стосувалися змісту тем, які виносяться на атестаційний екзамен.

Консультація до атестації для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня