10 здобувачів вищої освіти Університету Огієнка мають змогу стати учасниками міжнародної академічної мобільності у формі мовного стажування в Гіссенському університеті імені Юстуса Лібіха (м. Гіссен, Німеччина) за дистанційним способом реалізації.

Упродовж трьох місяців відібрані учасники долучатимуться до міжнародних семінарів спільного викладання, а також працюватимуть на віртуальній платформі «Цифровий кампус».

Вимоги до конкурсантів:

1. Сертифікат рівня володіння німецькою мовою на рівні не нижче В2. Учасники, які не мають сертифіката, отримають підтвердження свого рівня на співбесіді безпосередньо під час конкурсу.
  2. Довідка про успішність (за минулий семестр навчання), яку видають у деканаті.
  3. Мотиваційний лист німецькою мовою.

Для реєстрації на конкурс необхідно заповнити гугл-форму до 4 лютого 2024 р: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSci0yNrMUdP1nWYjDBXqgNbG39UEVH9Dsg7e0LHRt86IfUwsw/viewform

Конкурс відбудеться 06 лютого 2024 р. о 15:00 в 411 ауд. головного корпусу К-ПНУ.

Тримаємо міжнародний стрій задля Перемоги!

Оголошено конкурс на отримання академічних стипендій від DAAD для студентів усіх спеціальностей