9-11 січня відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Викладачі кафедри щороку здійснюють керівництво підготовкою учнів-членів Національного центру «Мала академія наук України» у секції «Німецька мова та німецькомовна література» та є членами журі конкурсу. Цьогоріч обов’язки члена жюрі виконувала кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри німецької мови Олена ШМИРКО.

Під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента, доцента кафедри німецької мови Ольги ДОБРИНЧУК проведено дослідницький проєкт Залізняк Катерини учениці 11 класу Кам’янець-Подільського ліцею № 15 на тему «Особливості функціонування ономатопеї у німецькомовних коміксах». Залізняк Катерина вже вдруге бере участь у  Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, що свідчить про її інтерес до дослідження аспектів розвитку німецької мови та науковий потенціал.

Під керівництвом завідувача кафедри німецької мови, кандидата педагогічних наук, доцента Тетяни КАЛИНЮК підготовлено наукову роботу на тему «Інтернет-мем як комічний текст» здобувачки освіти 9 класу Кам’янець-Подільського ліцею «Славутинка» Хмельницької обласної ради Вікторії Шмігель.

Бажаємо успіху здобувачкам та науковим керівникам на наступних етапах конкурсу!

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України