У межах «Дня відкритих дверей щодня» на факультеті іноземної філології відбулася зустріч з цьогорічними випускниками, які завітали до Університету Огієнка.
Спілкуємося про цьогорічну вступну кампанію
![Спілкуємося про цьогорічну вступну кампанію Спілкуємося про цьогорічну вступну кампанію](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/Screenshot_45-e1712841358598-750x350.png)
У межах «Дня відкритих дверей щодня» на факультеті іноземної філології відбулася зустріч з цьогорічними випускниками, які завітали до Університету Огієнка.
На початку квітня 2024 року на факультеті іноземної філології відбулась звітна конференція з навчальної психолого-педагогічної практики здобувачів вищої освіти другого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) за участі завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти Геннадія БЕСАРАБЧУКА, де