На початку квітня 2024 року на факультеті іноземної філології відбулась звітна конференція з навчальної психолого-педагогічної практики здобувачів вищої освіти другого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька) за участі завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти Геннадія БЕСАРАБЧУКА, де здобувачі вищої освіти звітували про перебіг та досягнуті результати виконання робочої програми практики. Базою практики був Кам’янець-Подільський ліцей «Славутинка» Хмельницької обласної ради. У ході обговорення звітів здобувачі освіти проаналізували особливості професійної діяльності вчителів закладів освіти в сучасних умовах та власну готовність до організації та проведення навчальної та виховної роботи (презентація).

Підводимо підсумки навчальної психолого-педагогічної практики