23 квітня 2024 року на факультет іноземної філології завітали здобувачі освіти Кам’янець-Подільського ліцею №2 ім. Т.Г. Шевченка та їх наставниця вчитель зарубіжної літератури Галина Михайлівна Черенько. На кафедрі німецької мови поспілкувалися про перспективи вивчення німецької мови, можливості міжнародної мобільності та
«Студент на один день»: знайомимося зі здобувачами освіти Кам’янець-Подільського ліцею №2 ім. Т.Г. Шевченка
![«Студент на один день»: знайомимося зі здобувачами освіти Кам’янець-Подільського ліцею №2 ім. Т.Г. Шевченка «Студент на один день»: знайомимося зі здобувачами освіти Кам’янець-Подільського ліцею №2 ім. Т.Г. Шевченка](https://deutsch.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-24_14-10-25-e1713957140963-750x350.jpg)