23 квітня 2024 року на факультет іноземної філології завітали здобувачі освіти Кам’янець-Подільського ліцею №2 ім. Т.Г. Шевченка та їх наставниця вчитель зарубіжної літератури Галина Михайлівна Черенько.

На кафедрі німецької мови поспілкувалися про перспективи вивчення німецької мови, можливості міжнародної мобільності та професійну реалізацію випускників спеціальності 014 Середня освіта (Німецька мова та зарубіжна література). Студентка третього курсу Аліна Зіневич поділилася досвідом участі у проєкті «Ukraine digital» та зауважила, що «німецька – це зовсім не нудно!»

Разом із завідувачем кафедри, доцентом Тетяною Калинюк учні долучилися до декількох активностей: називали найвідомішого німецького композитора, письменника, столицю Німеччини та символ міста Берлін тощо. І, звичайно, найактивніші і найспритніші отримали приємні подарунки.

Запрошуємо учнів та їх наставників завітати до Університету Огієнка! Будемо раді вас вітати у стінах славетного Університету!

«Студент на один день»: знайомимося зі здобувачами освіти Кам’янець-Подільського ліцею №2 ім. Т.Г. Шевченка