Ми живемо в світі, де нас усюди оточує реклама. Але якою саме вона має бути, щоб достукатись до нашої свідомості, зачепити струни нашої душі? Студенти 3 курсу групи Ang1-B21 на занятті з навчальної дисципліни «Практика усного та писемного мовлення німецької мови» (викладач – Олена ШМИРКО) презентували власну рекламу. Здобувачі освіти проявили креатив під час підготовки до завдання: були відзняті відео, озвучені рекламні ролики, розроблені презентації. Кожна робота була особливою та унікальною по-своєму, адже кожен вклав власні знання та ідеї. Зі слів студентів, завдання було захоплююче та вимагало неабиякої попередньої підготовки, проте цей досвід був корисним для їхнього подальшого розвитку та вдосконалення знань з німецької мови.

Вивчаємо німецьку мову цікаво та сучасно