Студенти другого курсу цього року вперше мали можливість пройти навчальну психолого-педагогічну практику окремо від виробничої навчальної практики. Такий формат розподілу практик дозволив нам більшу увагу звернути не лише на викладання наших фахових навчальних дисциплін (іноземних мов та зарубіжної літератури), але й на психологічні та педагогічні особливості навчання.

Це був перший досвід застосування у реальних ситуаціях тих методів та прийомів, які вивчалися на лекціях та семінарських заняттях з педагогіки та психології.

Ми змогли навчитися комуні кувати з учнями, спостерігати за навчальним та виховним процесом.

Поспілкувавшись з дітьми, відвідавши разом з ними уроки та виховні заходи, більшість з нас уже змогла визначитися чи професія вчителя є нашим покликанням і чи в майбутньому зможемо працювати з дітьми.

Щиро вдячні дирекції та педагогічному колективу Камянець-Подільської СЗОШ№1 з поглибленим вивченням німецької мови за надану допомогу та корисні поради, особливо за чудових дітей, яких ви навчаєте і виховуєте!

Практика зарядила нас новими силами та енергією для продовження навчання в університеті.

З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!

Студенти групи Nim1B18.

Перший практичний досвід у школі студентів другого курсу