09 листопада 2020 р. у дистанційному режимі відбулася настановна конференція з виробничої педагогічної (асистентської) практики магістрів зі спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька).

На конференції виступили керівник практики на факультеті іноземної філології, керівники практики з фаху, педагогіки та психології, котрі ознайомили магістрів з метою, завданнями практики, її змістом; розкрили особливості планування роботи на період виробничої педагогічної (асистентської) практики, складання індивідуального плану та планування навчальної, наукової, методичної, організаційної та виховної роботи; звернули увагу магістрів на необхідності ознайомлення їх з особливостями організації навчального процесу КПНУ у дистанційному режимі.

Настановна конференція з виробничої педагогічної (асистентської) практики магістрів на факультеті іноземної філології