Студенти факультету іноземної філології (академічні групи Nim1-B17 та Nim1-M19) успішно завершили підготовку за програмою DLL («Вчимося навчати німецької», модуль DLL 4 «Übungen, Aufgaben und Interaktion»), яка згідно угоди між Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка та Гете-інститутом імплементована у зміст навчальної дисципліни «Методика навчання німецької мови».

Упродовж 3,5 місяців за підтримки висококваліфікованих тьюторів, викладачів кафедри німецької мови Ганни Братиці та Марини Микуляк, здобувачі працювали за методикою Blended learning: виконували завдання на онлайн-платформі Гете-інституту, готували лабораторні заняття та провели дослідницький проєкт. Загальний обсяг роботи кожного студента склав 90 годин.

 

Методична підготовка вчителя німецької мови у рамках програми зорієнтована на вирішення практичних завдань, що покликані  формувати фахівця, який володіє  новими підходами та технологіями навчання німецької мови. Безперечно, основним викликом у часи пандемії була підготовка та проведення дослідницького проєкту з учнями навчальних закладів міста. Щиро вдячні ліцею «Славутинка» за підтримку та співпрацю.

Як результат, студенти успішно провели та захистили свої проєкти, вчасно підготували звітну документацію, і тому були відзначені міжнародними сертифікатами Гете-інституту.

Реалізація програми Гете-інституту з підготовки вчителів німецької мови в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка