8 квітня 2021 року кафедра німецької мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка уже за традицією провела ІІI Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Іноземна мова у полікультурному просторі: досвід та перспективи».

Цьогоріч до участі в конференції долучилися колеги та здобувачі вищої освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Західноукраїнського національного університету, Національного авіаційного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Знаково, що у рамках конференції відбулася презентація діяльності громадської організації «ҐФПС-Україна», яка опікується міжнародними академічними обмінами. Перед присутніми виступили голова та засновниця ГО «ҐФПС-Україна» пані Вікторія-Анна Олександрівна Олійник, а також членкиня цієї ж організації – пані Анна Ігорівна Івончик,  яка є випускницею К-ПНУ ім. Івана Огієнка. Серед основних напрямків діяльності організації є підтримка участі здобувачів вищої освіти у міжнародних стипендійних програмах, проєктах, літніх мовних таборах, як на території України, так і у Німеччині, Польщі та Чехії. Пані Вікторія-Анна запросила здобувачів факультету іноземної філології долучитися до мовного клубу, який є проводиться з метою обміну думками, а також для поглиблення знань з німецької мови.

Робота конференції продовжилася у форматі секційних засідань, де були представлені наукові доповіді з актуальних теоретичних і методологічних проблем дослідження мови та літератури, інноваційних технології у теорії та практиці викладання іноземних мов, актуальних проблем перекладу та підготовки фахівців в умовах глобалізації.

Ми щиро вдячні нашим вельмишановним учасникам і співорганізаторам та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

ІІI Всеукраїнська науково-практична конференція «Іноземна мова у полікультурному просторі: досвід та перспективи»