Щиро вітаємо Анастасію Целушкову здобувачку вищої освіти факультету іноземної філології (група Nim1-B17), яка стала призеркою Всеукраїнського конкурсу художнього перекладу до Дня народження Миколи Вінграновського, організованого Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та посіла 2 місце у номінації «Поезія» (німецька мова)!

Завданням учасників був переклад прозового або поетичного твору з української на англійську, німецьку, французьку, іспанську. Пишаємося тим, що серед 45 конкурсних робіт, які надійшли з різних навчальних  закладів України, роботу Анастасії високо оцінила конкурсна комісія.

Бажаємо нашим здобувачам нових творчих здобутків!

Студентка-германістка призерка Всеукраїнського конкурсу художнього перекладу до Дня народження Миколи Вінграновського