Вітаємо кандидата педагогічних наук, доцента кафедри, доцента Тетяну БОДНАРЧУК, кандидата педагогічних наук , старшого викладача Олену ШМИРКО, кандидата педагогічних наук, старшого викладача Юлію КРЕЦЬКУ з виходом із друку  навчально-методичного посібника “Методичні рекомендації з організації та проведення виробничої педагогічної практики (німецька мова) (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти)”.

Посібник розкриває особливості проходження виробничої педагогічної практики здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька), містить методичні рекомендації, які оптимально спрямовують роботу здобувачів вищої освіти на підготовку до виробничої педагогічної практики, її проходження та оформлення звітної документації по її закінченні. Пропонована інформація буде цікавою та корисною для майбутніх учителів німецької мови та допоможе сформувати у них професійні компетентності.

Друкована продукція кафедри