Вітаємо колектив авторів кафедри кандидата педагогічних наук, старшого викладача Олену ШМИРКО, кандидата педагогічних наук, завідувача кафедри, доцента Тетяну КАЛИНЮК, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри, доцента Тетяну БОДНАРЧУК, кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри Юлію КРЕЦЬКУ з виходом із друку посібника “Методичні рекомендації з організації та проведення навчальної ознайомлювальної педагогічної практики (німецька мова)”.

Посібник містить завдання і методичні рекомендації до організації та проведення навчальної  ознайомлювальної педагогічної практики здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (німецька). Подана у посібнику інформація буде цікавою та корисною для майбутніх учителів німецької мови та допоможе сформувати у них професійні компетентності.

Друкована продукція кафедри