Вітаємо кандидата  філологічних наук, доцента кафедри німецької мови, доцента Ольгу ДОБРИНЧУК з виходом із друку навчального посібника “Deutschsprachige Gegenwartsliteratur: курс лекцій”.

Курс лекцій призначений для студентів старших курсів, а також магістрантів денної та заочної форми навчання факультетів іноземних мов і філологічних факультетів, які вивчають німецьку літературу. У ньому представлені найбільш яскраві і цікаві явища літературного процесу німецькомовних країн кінця ХХ – початку ХХІ ст. Навчальне видання укладене німецькою мовою та включає вісім лекцій. Курс покликаний допомогти студентам у засвоєнні нового матеріалу німецькою мовою, підготувати їх до сприйняття німецькомовної сучасної літератури. Теоретичний матеріал доповнюється аназілом художніх творів як відомих, так і менш відомих письменників тієї або іншої художньої системи.

Друкована продукція кафедри!